بستنی وینتر

Popsicle Banana

  سایلنسور (خفه کننده) های صنعتی نوعی سیستم کنترل نویز هستند که به منظور کاهش و جذب صوت هوابرد انتقال یافته از داکت های عبور هوا و همچنین جلوگیری از عبور نویز از طریق منافذ و راه های عبور هوا طراحی می گردند.

بیشترین کاربرد این سیستم ها در مجاری ورودی و خروجی هوا در محیط پر سر و صدا می باشد که به عنوان مثال می توان به ورودی و خروجی هوا در سیستم های تهویه ساختمان ها و تهویه enclosure اشاره کرد.

طراحی سایلنسور های صنعتی بر اساس پارامتر هایی از جمله فرکانس نویز غالب درون سیستم مورد نظر ، میزان افت فشار مجاز هوا درون داکت و سرعت جریان هوا انجام می گیرد. میزان کاهش نویز قابل دستیابی بین 10 تا 30 دسیبیل می باشد.

شرکت ماشین اجزا با استفاده از متخصصین مجرب  و با استفاده از نرم افزار های مربوطه ، سیستم های فوق را با بالاترین میزان کاهش نویز و کم ترین افت فشار بر حسب شرایط سیستم طراحی و تولید می کند.

D9jR7

داکت های آستر دار

  نوع ساده ی خفه کن های صنعتی بدون پره ی آکوستیکی که شامل دیواره ی فولادی با لایه گذاری مواد جاذب صوت است. میزان کاهش کاهش صوت قابل دستیابی به طول این داکت ها ، ضخامت و چگالی لایه گذاری آن ها دارد.افزایش بیش از حد طول داکت در حین کاهش نویز بالاتر ، باعث افت فشار بیش از حد در سیستم می گردد.

 

سایلنسور های مدور

  در خفه کننده های مدور به جای پره های آکوستیک از یک سیلندر آکوستیکی درون یک داکت لایه گذاری شده استفاده می شود. این خفه کننده ها اغلب بعد از فن های محوری به منظور کم کردن افت فشار سیستم خفه کن استفاده می گردد.

 

سایلنسور های مستطیلی

  اضافه کردن پره های آکوستیکی در مسیر عبور جریان هوا باعث افزایش بازده و کاهش نویز گردیده ، در عین حال نیاز به داکت های لایه گذاری شده با طول زیاد را مرتفع می سازد. میزان کاهش نویز و همچنین افت فشار اعمالی بستگی به طول این خفه کن ، ضخامت پره ها و فاصله ی آن ها از یک دیگر دارد.

 Contact us

Factory :

13 St. , Oshtorjan Ind. Zone , Esfahan , Iran

Address :
No.81,Majmar Ave,Manuchehri St, Ferdosi St. Esfahan,Iran

Phones:      5-32123723-031

Fax:       32123000-031