بستنی وینتر

دسته: خدمات ما

چرا مصرف بستنی خوب است؟


1

چرا جلو و تا روحیه و روح. بستنی خوبی برای خلق و خوی خود است و انتقال یک لذت ذهنی و جسمی. احساس عاطفی قوی از لذت و شادی زمانی که با بهره گیری از یک بستنی، آن است که بدون شک به تصویر است که هر کس از این محصول مرتبط است، اما عمدتا به برخی از ویژگی های خاص خود را با توجه، مانند شیرینی و چربی، طراوت، نرم و مخملی بافت آن، بلکه، و گاهی اوقات در مقابل، ترد و سخت، به خصوص در بستنی است که از بسیاری از اجزای مختلف مانند بیسکویت، تکه شکلات، فندق خرد شده و بادام ساخته شده است. به همه این دلایل، بستنی تولید رفاه، انرژی، شور و نشاط و عشق به زندگی است.
2

از آنجا که آن را به ما ارائه می دهد یک لحظه از همزیستی. خوردن مواد غذایی از شاهزاده تابستان است که نه تنها ارزش است، اما آن را نیز می توانید یک زمان برای معاشرت، و نمی تواند در غیر این صورت ممکن است به خاطر بستنی دارای اندازه بسیار برون گرا، آن را قادر به سرگرمی، ایجاد تجمع و اوقات فراغت است .
3

برای ویژگی های تغذیه ای آن است. این یک منبع پروتئین با کیفیت بالا است. از قندهایی مانند لاکتوز و سوکروز و فروکتوز میوه، به سرعت در حال شکر که برای آماده به استفاده از انرژی را جذب می شود، این شامل چربی است که به نرمی و خوش و ممکن است از حیوان یا گیاهی باشد. فقط هشدار به حضور چربی های هیدروژنه شود، بنابراین اجتناب از حتی اسیدهای چرب ترانس نامطلوب است. در بستنی نیز ویتامین ها و مواد معدنی حاضر هستند، که ممکن است بسته به طعم و مزه بستنی که شما را انتخاب کنید: ویتامین های A و B2، کلسیم و فسفر از شیر و خامه. پتاسیم و ویتامین C از میوه؛ ویتامین E و اسیدهای چرب اشباع نشده از میوه چرب؛ ما همچنین می توانیم عناصر آنتی اکسیدان ها از کاکائو و قهوه را پیدا اگر ما مخروط یا چند وافل یا بیسکویت، که از غلات ساخته شده اضافه کنید، ترکیب تغذیه بستنی غنی شده با نشاسته و تبدیل شدن به کامل تر است. همچنین آب یک جزء مهم است، در واقع، بستنی را در واقعیت این است که یک مایع است که در حالت جامد از طریق سرد منجر شده است. مقدار آب موجود در کرم متفاوت است، میوه بستنی بیش از کسانی که در کرم در حالی که sorbets،: سیب زمینی سرخ یخ و با دوغاب پر آن را بیشتر از همه.
4

به از بین بردن خود را بدون احساس گناه. اگر در مقادیر سمت راست در یک رژیم غذایی متنوع و متعادل قرار می گیرد، بستنی مواد غذایی است که می تواند بدون احساس گناه بیش از حد برای خط ما را خورده است. می توان آن را از 100 کیلو کالری (فنجان میوه) و 300 کیلوکالری برای طعم مانند فندق و شکلات ساخته شده است. این یک غذای کامل است که می تواند از ناهار در روز بسیار گرم جایگزین و می توانید اسنک، اسنک اگر در مقادیر کم گرفته شیرین و بعد از شام است. در حالی که اگر شما تصمیم به نور فوق العاده شما همیشه می توانید برای یک بستنی چوبی خانگی انتخاب کردن. برای تنظیم با بستنی بسته بندی شده، با این حال، فقط خواندن برچسب و با کالری تجاوز نمی کند. بنابراین نکته مهم است که برای انتخاب موارد مصرف مناسب ترین و مواد غذایی مناسب برای در ترکیب مصرف شود. هرگز فراموش نکنید که زمانی که ما در مورد قدرت، لذت و حس موفقیت در جدول صحبت ضروری برای حفظ یک رابطه متعادل با غذا و بستنی می تواند از لحاظ روانی برای کمک به مقابله بهتر با یک رژیم غذایی هستند.
5

چرا هرگز از سبک خواهد رفت. بستنی است در طول سال تبدیل به یک مصرف کننده محصول روزمره، همیشه در خانه نگه دارید و در هر زمان از سال لذت می برد: که دارای حداقل یک کاسه بستنی در فریزر؟ از آنجا که کرم عزیز قدیمی بستنی شکلات، شاید در شیشه، بستنی فعلی خطر بودن از تاریخ غیر ممکن است.
6

چرا دوباره می کند یک کودک. بستنی اجازه می دهد تا همه به یک گام به عقب در زمان و بازگشت به دوران کودکی: بستنی چیزی ساخته شده است ما به عنوان فرزندان خوشحال است. فراتر از لذت با توجه به ویژگی های حسی، نیز وجود دارد از جنبه های روانی، یک ماساژ حاملگی کمی است که ما را، و این که ما را به نوجوانی، که بستنی لحظه ای مهم بود، چون ورود به فصل بستنی به معنای، بالاتر از همه، رسیدن فصل تابستان، از پایان مدرسه، تعطیلات، کروز مسیرهای پیاده روی با دوستان، دریا و بی خیال.
7

سعی کنید تجربه های جدید از عطر و طعم. در سال های اخیر به نظر می رسد به یک چالش با هدف ایجاد بستنی و یا همیشه ترکیبات خاص و غیر معمول ترین شکسته اند از: ورود در یک بستنی گاهی اوقات ممکن است بین فلفل سلیقه را ببینید، پارمسان، زعفران، گل رز، آبجو، گل یاس، ذهنی
تماس با ما

آدرس کارخانه :

کرمان بزرگراه امام منطقه صنعتی

تلفن :-7 33317775 034 فکس :33317779 034  همراه فروش:09134408557

آدرس دفتر فروش: 

اصفهان، خیابان جی، خیابان خواجه عمید، نبش میدان خواجه عمید، لبنیات قائم

همراه فروش: 09133663212

payamshirco@gmail.com       

Scroll to Top