بستنی وینتر

دسته: خدمات ما

تاریخ بستنی

گفته شده است که به عنوان اوایل 500 A. C. چینی کشف کرد که چگونه برای ذخیره یخ زمستان به استفاده از آن در تابستان. یکی دیگر از اخبار جالب است که در میان برخی از مردم از جمله بابلیان، مصریان، اعراب و رومیان به یخچال برخی از مواد شیرین، مانند، برای مثال، آب به دست آمده را با فشردن میوه استفاده شده است. حتی اعراب در سیسیل اتنا برف مورد استفاده برای مخلوط آب میوه، ایجاد آنچه که می تواند در نظر گرفته جد بستنی ما و آنها "Sherbeth" نامیده می شود.
 
گفته شده است که مخترعان واقعی بستنی در مفهوم مدرن ایتالیایی، که با آوردن بستنی به اروپا اعتبار شد. هر چه حقیقت تاریخی از این واقعیت، بستنی اصل ایتالیایی در بسیاری از نقاط جهان به رسمیت شناخته شده است، ثابت می کند که آن را در همه غیر معمول نیست، در سرو بستنی خارجی ها، علائم مانند دیدن "بستنی واقعی ایتالیایی."

 
در هر صورت، بهتر است بدانید که برخی از مورخان نسبت به افتخار داشتن گرفته و ساخته شده بستنی معروف Caterina در د مدیچی و در برخی از ها Ruggeri، آشپزی، که برای عروسی از اشراف زاده آماده کند. در حدود نیمه قرن شانزدهم، که به فرانسه نقل مکان کرد، کاترین با آن ها Ruggeri که حتی فراتر از رشته کوه های آلپ برای آماده سازی یخ زده خود را به شهرت رسید به ارمغان آورد.
 
در میان بستنی که دوره سیسیلی فرانچسکو به Procopio cuto به این بود که در 1686 در پاریس باز جایی است که او به نام "کافه Procope". کافه پاریس موفقیت شگفت انگیز بود از آن شروع به خدمت به اصطلاح "آب یخ زده" سیسیلی، یعنی یخ طعم دار به گل ها و میوه، به نقطه ای که شاه لویی چهاردهم خود را واگذار کرد پالرمو جوان بسیار منحصر به فرد "حق ثبت اختراع سلطنتی"، در تمرین یک نوع از کپی رایت برای تولید منحصر به فرد از این شیرین با ارزش است.
 
از بالزاک به ولتر به ویکتور هوگو: در این جلسه به زودی یک نقطه مرجع برای اهل قلم از زمان حتی در قرن بعد تبدیل شد. همه به طعم دستور اصلی از پروکوپیوس، که موفق به پیدا کردن یک راه برای آن مجموعه ای بسیار همگن از میوه ها، عسل، شکر و یخ. در همان دوره نیز به دنیا آمد سفارشی، هنوز هم در رواج، به خدمت در نیمی از ضیافت "شربت"، یک گوارشی بسیار عالی محسوب می شود.
 
در این راستا جالب است که یک دستور العمل های قدیمی توسط پلینی دست سالمند، اجازه دهید ما درک آنچه در حال حاضر در میان رومی ها در نزدیکی مفهوم از ÈÑ بودیم، برای آنها با یخ ریز خرد و عسل به بخش دیگری از یخ مخلوط شده با آب مخلوط میوه، بنابراین برای دستیابی به یک نوع بستنی.
تماس با ما

آدرس کارخانه :

کرمان بزرگراه امام منطقه صنعتی

تلفن :-7 33317775 034 فکس :33317779 034  همراه فروش:09134408557

آدرس دفتر فروش: 

اصفهان، خیابان جی، خیابان خواجه عمید، نبش میدان خواجه عمید، لبنیات قائم

همراه فروش: 09133663212

payamshirco@gmail.com       

Scroll to Top